Ev Alarm Sistemleri

Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak 724 hizmet ile artık çok kolay!

Artık evinizi hırsızlık tehlikesine karşı korumakla kalmayacak, yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da acil önlemler almış olacaksınız. 724 Hizmet ile ücretsiz keşif sonrasında konutunuzun yapısına göre belirlenecek olan alarm sistemi her bir mekan için farklılık gösterebilir.

Kablolu Alarm Sistemi

Bu alarm sisteminde hareket dedektörü, manyetik kontak, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolarla bağlanmaktadır. Bununla birlikte sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde ise hareket dedektörünün ve manyetik kontağın alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Bu sistem görsel açıdan daha tecih edilebilirdir.