HD Kamera Sistemleri

HD kamera sistemleri evlerde özellikle bakıcı ve bebek takibi için, işyerleri, apartman ve kobilerde güvenlik ve personel denetimi için çok sık kullanılmaktadır. Olası hırsızlık, şiddet ve kötüye kullanma durumlarında iyi seçilmiş ürünlerle alınan net kamera sistemi görüntüleri hukuki delil niteliği taşımaktadır. Güvenlik kamera sistemleri ile istediğiniz mekanınızı, internet üzerinden cep telefonunuz, pda, ipad, akıllı telefonlar sayesinde dünyanın her yerinden online olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Bu sayede siz o mekanda olamasanız bile mekan güvenliini kontrol altına alabilirsiniz. Kamera sistemi kayıt olarak istenilen güne kayıt altına alınmaktadır.

Harddisk boyutu ve kayıt çözünürlüğü değiştirilerek senelerce kayıt yapılabilmektedir. Dilerseniz gece görüş özelliği olan kameralardan tercih ederek, karanlık ortamda bile net görüntüler elde edebilirsiniz.

Kamera sistemlerinde kablolamanın asgari ölçüde olması için tüm ihtimaller düşünülüp kamera sistemi kurulumu yapılmaktadır. Kamera sistemlerinde en önemli nokta ev veya işyeri sistemine özel kamera ve DVR-NVR kayıt cihazının seçilmesidir. Doğru seçilmeyen güvenlik sistemi ekipmanları sonrasında sistemi kullanmanızı mümkünsüz kıldığı gibi çok yavaş internet aktarımı, sık sık bağlantı kesilmesi gibi sorunlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır. Güvenlik ciddi iştir. En ucuzu değil en güvenilir olanı tercih edin.

Kamera sistemleri teknolojiye bağlı olarak çok hızlı gelişmektedir. Şuan piyasada Analog Kamera Sistemi, AHD Kamera Sistemi, IP Kamera Sistemi, HDSVCI Kamera Sistemi olarak güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Evinize ve işyerinize göre en uygun sistemler güvenlik firmaları tarafından önerilmektedir.

Bizler en iyi ev kamera sistemlerini sağlamak amacıyla çalışmakta ve yoğun çalışma gücümüzün önemli bir kısmını bu konuya ayırmaktayız. Verdiğimiz hizmetler, sadece satış anına kadar geçerli değildir. Satış sonrasında da her türlü teknik desteği sunmaya çalışmakta ve garanti anlaşmalarıyla size daha iyi teminatlar sunmaktayız. Kalite standartlarının üzerinde üretilen kameralar sayesinde artık eviniz veya iş yeriniz eskisinden çok daha güvenli olacaktır.